Duchovní stránky
Evy Fialové

Andělské karty v praxi
Kurz věštění z cikánských karet
Kurz věštění z karet Mlle Lenormand
Kurz věštění z 32 hracích/mariášových karet
Škola Tarotu
Věštecké poradenství po telefonu nebo přes VIBER
Věštecké poradenství přes e-mail
Věštecké poradenství po telefonu nebo přes VIBER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Věštecké poradenství po telefonu (nebo přes Viber) je pro většinu z vás přijatelnější (než výklad karet přes e-mail), protože spolu můžeme mluvit osobně. Můžete si vybrat z těchto možností:

x

  • VÝKLAD KARET PO TELEFONU  -  s využitím Vašich "volných" minut. Nemáte-li volné minuty, zavolám Vám já sama (ale pouze v rámci ČR).
  • VÝKLAD KARET PŘES VIBER - (viz. http://www.viber.com/). Je to služba určená pro všechny "chytré" telefony a podobně jako u Skype je nutné mít připojení k internetu nebo být v dosahu internetové wi-fi. Jakmile si nainstalujete Viber do svého mobilu, můžete si s ostatními účastníky mezi sebou volat zdarma (ale i psát SMS zdarma). Nebudete muset zakládat žádnou novou adresu, protože Viber se propojí přímo s vaším telefonním číslem a chová se jako normální telefon. Po nainstalování budete překvapeni, kolik Vašich známých už tuto službu využívá, protože se Vám to automaticky spojí a zobrazí v telefonu. Viber můžete využívat i dál k soukromým účelům a určitě to pro vás bude přínos. Je možné jej nainstalovat i na počítač (notebook).

     

Cena:    

Krátký karetní výklad  max. do 30 minut (základní minimum) .......  300,-- Kč     (14 EUR)

           za každých dalších započatých 10 minut .................................  100,-- Kč      (4 EUR)

           (hodláte-li ve výkladu rozebírat vícero záležitostí, pak doporučuji,
           abyste si už rovnou zaplatili o něco vyšší částku, než jen to základní minimum)
      
Výklady provádím pouze v pracovních dnech v době od 10 - 19 hod. 

 

Chcete-li se objednat, postupujte takto:

 
Postup:
  1. Tato služba se platí předem, takže nejdříve je potřeba uhradit platbu (na níže uvedený účet). Jakmile budete poukazovat platbu, informujte mě o tom mailem nebo SMS-kou. Napište mi, jak velkou platbu jste poukázali (abych věděla, kolik času si pro vás mám rezervovat). A už rovnou mi také napište, kdy máte volno (které dny a v kolik hodin), abych vám podle toho mohla navrhnout termín. Já se pokusím přizpůsobit.

  2. Kromě toho mi napište, jakým způsobem se chcete spojit (zda přes telefon, přes Skype či přes Viber). Pokud se chcete spojit přes Skype, tak mi sdělte svoji Skype-adresu. Pokud přes telefon nebo přes Viber, pak mi sdělte číslo svého telefonu. Upřednostňuji výklady karet po telefonu a pokud nemáte volné minuty, tak zavolám já Vám (ovšem jen v rámci ČR). Jste-li ze Slovenska nebo odjinud ze zahraničí, pak si musíme domluvit hovor přes Viber nebo přes Skype.

  3. Jakmile vaši platbu obdržím, tak se s Vámi spojím a domluvíme si den a hodinu, kdy si zavoláme.  x

x

Platbu poukažte na číslo účtu:   116195786/2010  (Fio Banka)

Další údaje k platbě pro klienty ze zahraničí:  
 
IBAN: CZ8220100000000116195786
BIC:    FIOBCZPPXXX

 

 

© 2002 - 2019 Eva Fialová