Duchovní stránky
Evy Fialové

AKTIVACE SVĚTELNÉHO TĚLA
DIAGNOSTIKA KARMY
Duchovní kurz pro začátečníky
KARMICKÉ KÓDY DUŠE A ŽIVOTNÍ ÚKOL
KURZ ASTROLOGIE
KURZ NUMEROLOGIE
KURZY VĚŠTĚNÍ Z KARET A TAROTU
OTEVŘENÍ KANÁLU INTUICE
PARALELNÍ ŽIVOTY
PROBUZENÍ SVĚTELNÉHO TĚLA - (program 12 kroků)
TERAPEUTICKÉ KYVADLO
KARMICKÉ KÓDY DUŠE A ŽIVOTNÍ ÚKOL

 
Seminář KARMICKÉ KÓDY je určen všem, kteří chtějí znát svůj životní úkol, které zajímá diagnostika a rychlé odčinění karmy, kódy rodových linií, vibrace osudu a karmická přitažlivost ve všech partnerských a mezilid- ských vztazích.

V kurzu obdržíte základní informace o reinkarnaci, o vesmírných zákonech, o karmě (a různých typech karmy - včetně toho, jak se projevují), o vibračním poli energií a energoinformační matrici, o tom, kam (a jak) se na našem těle zapisuje "karma" i "dharma".

Dále se budete učit o "planetárním vzestupu" a o různých úrovních planetárního zasvěcení, o systému božských paprsků energií - a nakonec přikročíme k zápisu karmy a ke čtení karmických kódů.

Povíme si něco o realizaci karmického kódu, o plnění či neplnění karmického úkolu, o ponaučení a poslání duše, o vztahových egregorech (přitažlivost dvou lidí), o profesích, které napomáhají karmickému úkolu - a které jsou naopak v rozporu s karmickým úkolem. Dále si něco povíme o karmickém kódu úmrtí, podle toho vyhodnotíme úspěšnost dané inkarnace - a naučíte se, jak si čistit karmu, způsob odčinění karmy a metodiku odpuštění v rodových liniích atd.

Po tomto semináři budete schopni: provádět rozbory karmických kódů, určovat životní úkol dané inkarnace a vyhodnocovat úspěšnost inkarnace.

Ke kurzu obdržíte CD s podrobným a obsažným manuálem. I přesto si však vemte s sebou zápisník, psací potřeby a barevné fixy. Bylo by vhodné, kdybyste si na seminář zjistili data narození (úmrtí) rodinných příslušníků, prarodičů (i praprarodičů), dětí, vnoučat a blízkých osob - není to vžak bezpodmínečně nutné. ... Kurz je možno absolvovat i na dálku.

Cena kurzu: 1.200,-- Kč    (49 EUR)
 

Chcete-li se přihlásit na kurz,

tak nejdříve vyplňte přihlášku. Zde je odkaz, klikněte si na něj: PŘIHLÁŠKA

Příjem přihlášky Vám potvrdím na mail a zároveň vám sdělím číslo účtu a variabilní symbol platby. Částka za kurz se platí předem.

 

© 2002 - 2021 Eva Fialová