Duchovní stránky
Evy Fialové

Kontakt

 

Kontaktní adresa:

Eva Fialová
U hřiště 11
625 00  Brno-Starý Lískovec

e-mail:  ethereal@seznam.czx

mobil:   +420 608 868 957  

              (prosím, pište SMS)

V průběhu dne mám jednání s klienty, kurzy, terapie
nebo jinou práci. Na zaslanou SMS Vám odpovím
v nejbližší volné chvíli (nebo eventuelně až večer).

 

POPIS CESTY A MAPA

 

Pokud pojedete tramvají (MHD):

Od nádraží tramvají číslo 8 - (a nebo z Králova Pole přes Mendlovo náměstí tramvají číslo 6). Pojedete směrem na Starý Lískovec. Vystoupíte jednu zastávku před konečnou - stanice Dunajská. Jakmile vystoupíte z tramvaje, dáte se cestou, která vede dolů do podchodu. Projdete podchodem pod kolejemi na druhou stranu a hned jak vyjdete z podchodu, objeví se před Vámi náš panelák (žádný jiný tam není). Musíte ho jenom obejít a najít vchod č. 11. Panelák má celkem 5 vchodů a je do tvaru písmene "L", takže náš vchod s číslem 11 najdete až za rohem. Stojí před ním dvě veliké borovice.

 

Pokud pojedete autem:
 

1.  Pojedete-li autem (v rámci města Brna),

pak se musíte dostat na křižovatku k Ústřednímu hřbitovu. Potom pojedete do kopce nahoru kolem Krematoria po ulici Jihlavské. Nad Krematoriem je velká světelná křižovatka, na ní se dáte doleva - a od této chvíle pojedete pořád rovně. Projedete kolem nákupního centra KALINKA, dále narazíte na křižovatku, na které je kruhový objezd. Na kruhovém objezdu odbočíte doprava. Pak ještě kousek cesty pojedete rovně a narazíte na křižovatku (těsně před kostelem). Na ní ovšem odbočovat nebudete! Pojedete stále rovně kolem kostela, projedete Starým Lískovcem po ulici Klobásové a dostanete se až k odbočce na Ostopovice (tam také odbočovat nebudete). U této odbočky jsou i tenisové kurty a koupaliště ve Starém Lískovci.  Zde se před Vámi otevře velká křižovatka ve tvaru písmene "S" a z ní už pak (přímo v tom oblouku ve tvaru S) odbočíte do ulice U hřiště. Je to krátká ulička, ve které jsou rodinné domky a hned na ně navazuje parkoviště a náš panelák. Před panelákem jsou dvě řady garáží proti sobě (mezi nimi silnice) a stojí tu dvě velké, vysoké borovice. Kolmo k našemu paneláku je ulice Kosmonautů a Domov důchodců. Naproti máme také mateřskou školu a budovu, ve které jsou ordinace dětských lékařů. 

 

 2.  Budete-li sjíždět z dálnice,

je nutno odbočit na EXIT 190 - BRNO-ZÁPAD, pak odbočíte na Bohunice - Starý Lískovec a silnice Vás vyvede až k Fakultní nemocnici v Brně-Bohunicích na ulici Jihlavské. U nemocnice je velká světelná křižovatka, na které odbočíte doprava (do sídliště Bohunice) a pojedete rovně po trase trolejbusu. Silnice se svažuje směrem dolů. Projedete kolem konečné stanice trolejbusu (po pravé straně), okolo polikliniky a dostanete se ke křižovatce u kostela, na níž opět odbočíte doprava do Starého Lískovce na ulici Klobásovu. Tato ulice je dlouhá, vede skoro přes celý Starý Lískovec - a dojedete po ní až k tenisovým kurtům a ke koupališti (jak je již výše popsáno v bodě č. 1). Zde se před Vámi otevře velká křižovatka ve tvaru písmene "S" a z ní už pak odbočíte do ulice U hřiště. Je to krátká ulička, ve které jsou rodinné domky a hned na ně navazuje parkoviště a náš panelák. Před panelákem jsou dvě řady garáží proti sobě (mezi nimi silnice) a stojí tu dvě velké, vysoké borovice. Kolmo k našemu paneláku je ulice Kosmonautů a Domov důchodců. Naproti máme také mateřskou školu a budovu, ve které jsou ordinace dětských lékařů. 

 

Mapa je tady (klikněte na ikonu):

 

© 2002 - 2024 Eva Fialová